Egyetlen mód A10-100-1000 m SFP médiakonverter és Ethernet, Fiber Optic átalakító

Egyetlen mód A10-100-1000 m SFP médiakonverter és Ethernet, Fiber Optic átalakító

Leírás nagy teljesítményű optikai Link Ethernet vonal hosszabbítók biztosítanak akár 80KM Ethernet kiterjesztés egymódusú

Function

Leírás
nagy teljesítményű optikai Link Ethernet vonal hosszabbítók egymódusú optikai Ethernet kiterjesztés 80KM-ig biztosítanak. A modell FS-3100 ideális egyetemi hálózatokhoz, távoli hálózatokon a helyi hálózatok, és megkönnyíti az optikai last-mile kapcsolat a nagyvárosi-hálózat (MAN), és azon túl. A költség-hatékony plug-and-play megoldás biztosít hosszú távú 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-TX, Ethernet kiterjesztések és hozzáadott jótétemény-ból 10/100/1000 M automatikus egyeztetés, így tökéletes választás jövőbeli frissítések 10Base-T hálózatok tervezésekor. Ethernet optikai konverterek Ultra-miniatűr méretű és egy árnyékolt RJ45 Ethernet csatlakozó, SFP stílusú optikai kapcsolatok. Beépített automatikus érzékelési képességek engedélyezze a teljes vagy fél-duplex Ethernet művelet nincs szükség konfigurálásra.
Funkciók
• Accord IEEE802.1 10Base-T, az IEEE802.3u 100Base-TX, a IEEE802.3 100Base-FX, a IEEE802.3z 1000Base-SX/LX
• MDI/MDI-X automatikus egyeztetés, 10M / 100M automatikus egyeztetés
• Támogatja a teljes/fél duplex, pont-pont típusú átlátszó átadása
• Egy SFP slottal
• Plug-and-play, könnyű telepítés
• Tudják-e beszúrni, hogy a 2U 19andquot; 14 bővítőhely állványba szerelhető (power külső)
Alkalmazások
• 10/100/1000Mbps gigabites optikai Ethernet távolsági átviteli hálózat

Értékmérő tulajdonságok

A paraméter

Műszaki adatok

Hozzáférési mód

10/100/1000Mbps

Standard

IEEE802.1 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3 100Base-FX

Hullámhossz

Mulitmode:850; Egyetlen-mód: 1310 / 1550nm

Távolság

Kategória-5 sodrott: 100m
Szál: multi-módban 50/125,62.5/125μm (a maximális távolság 550m-ig)
Szál: Single-mode 8/125,8.7/125,9/125,10/125μm (a maximális távolság 20-80km-ig)

Port

Egy RJ45 port:
Csatlakozó kategória-5/STP/UTP sodrott pár
Egy optikai port:
Multi--mód, kettős szál: LC (50, 62,5/125μm)
Egyetlen mód, kettős szál: LC (9/125μm)

Konverziós eszközök

SFP Media átalakítás

MAC-cím asztalra

1K

Szabad pufferhely

256kbit

Átfolyás-szabályozó

Teljes kétirányú: adatáramlás ellenőrzéssel;
Fél duplex: ellennyomás

Késleltetés

Tárolás és továbbítás: 9.6μs; vágott keresztül: 0.9μs

BER

andlt, 19-9

MTBF

100.000 óra

Jelző LED

PWR (tápegység), FX LINK (optikai kapcsolat action), TP LINK1000 (sodrott pár link1000M), TP LINK100 (csavart érpár hivatkozás 100M), TP törvény (csomag továbbítása sodrott érpárú)

Tápegység

Külső 5VDC bemenet

Erő fogyasztás

4W

Üzemi hőmérséklet

-10 ~ 55ºC

Mûködési páratartalom

5%~90%

Hőmérséklet fenntartása

-40 ~ 70ºC

Páratartalom fenntartásában

5 % ~ 90 % nem kicsapódó

Méretek

26mmx 70 mm x 95 mm

Rendelési adatok

Modell

hullámhossz

Rost

TX-port

Részszálas módba

TX teljesítmény (dBm)

RX-Sen.
(dBm)

Távolság

FS-3100-SR

850nm

LC

RJ-45

MM, Duplex

-17~-12

≤-20.0

550m

FS-3100-L2

1310nm

LC

RJ-45

SM, Duplex

-3~-8

≤-23.0

20 km-re

FS-3100-L4

1310nm

LC

RJ-45

SM, Duplex

-3~-0

≤-25.0

40km

FS-3100-L8

1550nm

LC

RJ-45

SM, Duplex

= 1

≤-27.0

80km

FS-3101-L2A

T1310/R1550

LC

RJ-45

SM, BI-DI

-8~-3

≤-23.0

20 km-re

FS-3101-L2A

T1310/R1550

LC

RJ-45

SM, BI-DI

-8~-3

≤-23.0

20 km-re

FS-3101-L4A

T1310/R1550

LC

RJ-45

SM, BI-DI

-3~0

≤-23.0

40km

FS-3101-L4B

T1550/R1310

LC

RJ-45

SM, BI-DI

-3~0

≤-23.0

40km

FS-3101-L6A

T1490/R1550

LC

RJ-45

SM, BI-DI

-3~0

≤-23.0

60km

FS-3101-L6B

T1550/R1490

LC

RJ-45

SM, BI-DI

-3~0

≤-23.0

60km

PDF
10-100-1000m-SFP-Media Converter

Kihasználva a nagy tapasztalattal és szakértelemmel, IMRE is jól ismert, mint az egyik legnagyobb gyártó egyetlen mód a10-100-1000 m sfp médiakonverter és ethernet, fiber optic átalakító részére-a kiváló minőség és alacsony ár termékeit és kiváló szolgáltatást. Kérjük, szabad-hoz vesz olcsó termékek gyártott-ban Kína, a gyár.

Hot Tags: egyetlen mód a10-100-1000 m SFP médiakonverter és ethernet, fiber optic converter gyártók, gyári, gyártott-ban Kína, minőség, alacsony árak, olcsó
Kapcsolódó termékek
Lépjen kapcsolatba velünk
Imre optikai kommunikáció Co., Ltd.

Cím: JinDiDa ipari zóna, Pak Langkou ipar, Dalang Street, Longhua új District, Shenzhen, Kína

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mailben: 18818523155@163.com

Imre optikai kommunikáció Co., Ltd.
foottop