Spirálhuzal-szabad-tér-leválasztó Opto leválasztó Ethernet optikai leválasztó kapcsoló Chip

Spirálhuzal-szabad-tér-leválasztó Opto leválasztó Ethernet optikai leválasztó kapcsoló Chip

1. magas elkülönítésű 2 funkció. Kompakt méretű alkalmazások 1. Fényforrás a optikai erősítőket 2. Hangolható lézer modul

Function

A szolgáltatás

1. HighIsolation

2. CompactSize

Alkalmazások

1. LightSourceforOpticalAmplifiers

2. TunablelaserModule

3. SemiconductroLaserModule

PerformanceSpecifications

A paraméter

Specifikáció

OperatingWavelength(nm)

1310or1550orCWDMWavelength

Isolation(at23℃)(db)

≧30

InsertionLoss(at23℃)(dB)

≦0.30

OuterDiameter(mm)

2.5

CapillaryEndAngle(℃)

6~8

FiberType

F0.9mmSMF-28

ConnectorType

FC; SC; ST/LC

OperatingTemperature

-20to + 85

StorageTemperature

-40to + 85

* Allvaluesreferencedwithoutconnector

Orderinginformation

PFSI

X

XX

X

XX


HousingLength

Hullámhossz

FiberLength

A / OutConnector


1 = 14.5mn

2 = egyéni

13 = 1310nm

15 = 1550nm

X = egyéni

1 = 1,0 m

2 = 1,5 m

3 = 2,0 m

X = egyéni

0 = nincs

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC


Kihasználva a nagy tapasztalattal és szakértelemmel, IMRE is jól ismert, mint az egyik legnagyobb gyártó a spirális-szabad-tér-leválasztó opto leválasztó ethernet optikai leválasztó kapcsoló Forgács részére a kiváló minőség és alacsony ár termékeit és kiváló szolgáltatást. Kérjük, szabad-hoz vesz olcsó termékek gyártott-ban Kína, a gyár.

Hot Tags: Spirálhuzal-szabad-tér-leválasztó opto leválasztó ethernet optikai leválasztó kapcsoló chip gyártók, gyári, gyártott-ban Kína, minőség, alacsony árak, olcsó
Kapcsolódó termékek
Lépjen kapcsolatba velünk
Imre optikai kommunikáció Co., Ltd.

Cím: JinDiDa ipari zóna, Pak Langkou ipar, Dalang Street, Longhua új District, Shenzhen, Kína

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mailben: 18818523155@163.com

Imre optikai kommunikáció Co., Ltd.
foottop