Mini-polarization-érzéketlen-optikai-isolator dual Opto leválasztó áramkör Circulaor leválasztó Opto fórumon modul

Mini-polarization-érzéketlen-optikai-isolator dual Opto leválasztó áramkör Circulaor leválasztó Opto fórumon modul

Mini polarizáció érzéketlen optikai leválasztó jellegét 1. Magas elkülönítésű 2. Alacsony illesztési veszteség 3. Magas visszirányú csillapítás 4. Alacsony polarizáció érzékenység

Function

MiniPolarizationInsensitiveOpticalIsolator

Funkciók

1. HighIsolation

2. LowInsertionLoss

3. HighReturnLoss

4. LowPolarizationSensitivity

5. miniSize

Alkalmazások

1. FiberopticAmplifiers

2. CATVFiberopticLinks

3. FiberopticSystemsTesting

4. FiberopticLANSystems

5. távközlési

PerformanceSpecifications

(Standard) SingleStage

A paraméter

PGrade

AGrade

OperatingWavelength(nm)

1310,1480, 1550orcustomer

TypicalIsolation(dB)

40

39

Isolation(min.)(db)

≧30

≧28

InsertionLoss(Typ.)(dB)

≦0.4

≦0.5

InsertionLoss(Max.) (dB)

≦0.6

≦0.7

ReturnLoss(In/Out)(dB)

≧55/55

≧55/55

PolarizationDependentLoss(dB)

≦0.1

≦0.15

PMD(PS)

0.25(0.05availableuponrequest)

Sávszélesség

±15

OperatingTemperature(℃)

-10 ~ 75

StorageTemperature(℃)

-40 ~ 85

FiberType

CorningSMF-28

FiberLength(Min.)

1metereachend

PackageDimension(mm)

Φ3.0x25

PowerHandling(mW)

300

(Standard) DualStage

A paraméter

PGrade

AGrade

OperatingWavelength(nm)

1310,1480, 1550orcustomer

TypicalIsolation(dB)

56

56

Isolation(min.)(db)

≧42

≧40

InsertionLoss(Typ.)(dB)

≦0.5

≦0.6

InsertionLoss(Max.) (dB)

≦0.6

≦0.7

ReturnLoss(In/Out)(dB)

≧55/55

≧55/55

PolarizationDependentLoss(dB)

≦0.1

≦0.15

PMD(PS)

0.05

Sávszélesség

±30

OperatingTemperature(℃)

-10 ~ 75

StorageTemperature(℃)

-40 ~ 85

FiberType

CorningSMF-28

FiberLength(Min.)

1metereachend

PackageDimension(mm)

Φ3.0x25

PowerHandling(mW)

300

1.At23℃overbandwidth

2.Notincludeconnector,spliceandfiber-endFresnellosses.

3.IncludingPDL,operatingwavelengthrange,-5℃to + 75℃.

OrderingInformation

XX

XX

X

X

X

X

XX

IsolatorType

Hullámhossz

Fokozat

PigtailStyle

FiberLength

Csomag

A / OutConnector

A = Singlestage

13 = 1310nm

14 = 1480nm

15 = 1550nm

P = a prémium

A = AGrade

1 = BareFiber

2 = 900umjacket

1 = 1,0 m

2 = 1,5 m

3 = 2,0 m

4 = CustomLength

C = Ctype

0 = nincs

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC



Kihasználva a nagy tapasztalattal és szakértelemmel, IMRE is jól ismert, mint az egyik legnagyobb gyártó a mini-polarization-érzéketlen-optikai-isolator dual opto leválasztó áramkör circulaor leválasztó opto fórumon modul a kiváló minőség és alacsony ár termékeit és kiváló szolgáltatást. Kérjük, szabad-hoz vesz olcsó termékek gyártott-ban Kína, a gyár.

Hot Tags: mini-polarization-érzéketlen-optikai-isolator dual opto leválasztó áramkör circulaor leválasztó opto fórumon modult gyártó, a gyár, gyártott-ban Kína, minőség, alacsony árak, olcsó
Kapcsolódó termékek
Lépjen kapcsolatba velünk
Imre optikai kommunikáció Co., Ltd.

Cím: JinDiDa ipari zóna, Pak Langkou ipar, Dalang Street, Longhua új District, Shenzhen, Kína

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mailben: 18818523155@163.com

Imre optikai kommunikáció Co., Ltd.
foottop