Gigabit Fiber A1000 Media Converter és Poe soros-szál kábel átalakító

Gigabit Fiber A1000 Media Converter és Poe soros-szál kábel átalakító

Leírás FM-2100 sorozat Gigabit Ethernet média konverter fogad el a kapcsolási technológia, média-átalakítás teljesíteni.

Function

Leírás
FM-2100 sorozat Gigabit Ethernet média konverter fogad el a kapcsolási technológia, média-átalakítás teljesíteni. IEEE802.3z és IEEE802.3ab szabványoknak megfelel, és a média hálózati kapcsolatok két típusát támogatja: 1000Base-T és a 1000Base-SX/LX. Közötti alakítja át elektromos jelekké a 1000Base-T sodrott pár optikai jeleket a 1000Base-SX, kiterjesztése hálózat átviteli távolság 100 m, réz kábeleken keresztül kábelen keresztül 80 km optikai kábelek. Továbbítás egymódusú kettős, multi--mód kettős szál, egy egymódusú támogatja.
Funkciók
• Támogató közötti átváltási 1000Base-T és a 1000Base-SX
• Támogatásával teljes kétirányú váltakozó kétirányú, és az automatikusan érzékelt
• Automatikus kereszt kapcsolat sodrott felületek támogatása, elősegítése a rendszer üzembe helyezés és telepítés
• Extra hosszú VLAN-csomagok továbbításának támogatása
• Támogatja a szolgáltatás minősége (QoS), és a VoIP csomagok továbbításának biztosítása
• Támogató STP redundáns hálózatot
Alkalmazások
• 1000Mbps optikai Ethernet távolsági átviteli hálózat gyors

Értékmérő tulajdonságok

A paraméter

Műszaki adatok

Hozzáférési mód

1000Mbps Gigabit Ethernet

Standard

IEEE802.3AB 1000Base-T, IEEE802.3z 1000Base-SX/LX gigabites thernet,
IEEE802.1qVLAN, IEEE802.1p, QoS, IEEE802.1d Spanning Tree

Hullámhossz

Mulitmode:850 / 1310nm; Egyetlen-mód: 1310 / 1550nm (opció)

Távolság

Kategória-5 sodrott: 100m
Szál: multi-módban 50/125,62.5/125μm (a maximális távolsága legfeljebb (220 m 550 m)
Fiber: egy-8/125,8.7/125,9/125,10/125μm mód (a maximális távolság legfeljebb 20-80 km)

Port

Egy RJ45 port:
Csatlakozó kategória-5/STP/UTP sodrott pár
Egy optikai port:
Multi--mód, kettős szál: SC (50, 62,5/125μm)
Egyetlen mód, kettős szál: SC vagy FC (9/125μm)
Egyetlen mód egyetlen szál: SC vagy FC (9/125μm)

Konverziós eszközök

Adathordozó-átalakítás

MAC-cím asztalra

1K

Szabad pufferhely

512kbit

Átfolyás-szabályozó

Teljes kétirányú: adatáramlás ellenőrzéssel;
Fél duplex: ellennyomás

Késleltetés

Tárolás és továbbítás: 9.6μs; vágott keresztül: 0.9μs

BER

andlt, 19-9

MTBF

100.000 óra

Jelző LED

PWR (tápegység), FX LINK (optikai kapcsolat action), TP LINK1000 (sodrott pár link1000M),
TP LINK100 (csavart érpár hivatkozás 100M), TP törvény (csomag továbbítása sodrott érpárú)

Tápegység

Tekercs DC5V 1A (külső), AC220 0,5 / DC-48 (belső)

Erő fogyasztás

5W

Üzemi hőmérséklet

-10 ~ 55ºC

Mûködési páratartalom

5%~90%

Hőmérséklet fenntartása

-40 ~ 70ºC

Páratartalom fenntartásában

5 % ~ 90 % nem kicsapódó

Méretek

Külső áramellátás: 26mmx 71 mm x 94 mm
Belső áramellátás: 40 mm x 110 mm x 140 m

Rendelési adatok

Modell

hullámhossz

Rost

TX-port

Részszálas módba

TX teljesítmény (dBm)

RX-Sen.
(dBm)

Távolság

FM-2100-SR

850nm

SC/ST

RJ-45

MM, Duplex

-17~-12

≤-20.0

550m

FM-2100-L2

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

-3~-8

≤-23.0

20 km-re

FM-2100-L4

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

-3~-0

≤-25.0

40km

FM-2100-L6

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

andgt; 1

≤-27.0

80km

FM-2101-L2A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-8~-3

≤-23.0

20 km-re

FM-2101-L2A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-8~-3

≤-23.0

20 km-re

FM-2101-L4A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-3~0

≤-23.0

40km

FM-2101-L4B

T1550/R1310

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-3~0

≤-23.0

40km

FM-2101-L6A

T1490/R1550

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-3~0

≤-23.0

60km

FM-2101-L6A

T1550/R1490

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-3~0

≤-23.0

60km

PDF
1000M-média átalakító

Kihasználva a nagy tapasztalattal és szakértelemmel, IMRE is jól ismert, mint az egyik legnagyobb gyártó a gigabit fiber a1000 media converter és poe soros-szál kábel átalakító kiváló minőségű és alacsony ár termékeit és kiváló szolgáltatást. Kérjük, szabad-hoz vesz olcsó termékek gyártott-ban Kína, a gyár.

Hot Tags: Gigabit fiber a1000 media converter és poe soros-szál a kábel átalakító gyártók, gyári, gyártott-ban Kína, minőség, alacsony árak, olcsó
Kapcsolódó termékek
Lépjen kapcsolatba velünk
Imre optikai kommunikáció Co., Ltd.

Cím: JinDiDa ipari zóna, Pak Langkou ipar, Dalang Street, Longhua új District, Shenzhen, Kína

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mailben: 18818523155@163.com

Imre optikai kommunikáció Co., Ltd.
foottop