Gyors Ethernet A10-100m-SFP-media Converter és rost réz koax Fiber Optic átalakító

Gyors Ethernet A10-100m-SFP-media Converter és rost réz koax Fiber Optic átalakító

Leírás nagy teljesítményű optikai Link Ethernet vonal hosszabbítók egymódusú optikai Ethernet meghosszabbítása 120KM-ig biztosítanak.

Function

Leírás
Nagy teljesítményű optikai Link Ethernet vonal hosszabbítók egymódusú optikai Ethernet meghosszabbítása 120KM-ig biztosítanak. A modell FS-1100 ideális egyetemi hálózatokhoz, távoli hálózatokon a helyi hálózatok, és megkönnyíti az optikai last-mile kapcsolat a nagyvárosi-hálózat (MAN), és azon túl. A költség-hatékony plug-and-play megoldás biztosít hosszú távú 10Base-T és a 100Base-TX Ethernet kiterjesztések és a hozzáadott jótétemény-ból 10 / 100M automatikus egyeztetés, így tökéletes választás jövőbeli frissítések 10Base-T hálózatok tervezésekor. Ethernet optikai konverterek Ultra-miniatűr méretű és egy árnyékolt RJ45 Ethernet csatlakozó, SFP stílusú optikai kapcsolatok. Beépített automatikus érzékelési képességek teljes vagy fél-duplex Ethernet működés engedélyezéséhez nincs szükség konfigurálásra!
Funkciók
• Accord IEEE802.1 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3 100Base-FX MDI/MDI-X automatikus egyeztetés, 10M / 100M automatikus egyeztetés
• Támogatja a teljes/fél duplex, pont-pont típusú átlátszó átadása
• Egy SFP slottal
• Plug-and-play, könnyű telepítés
• Tudják-e beszúrni, hogy a 2U 19andquot; 14 bővítőhely állványba szerelhető (power külső)
Alkalmazások
• 10/100Mbps gigabites optikai Ethernet távolsági átviteli hálózat

Értékmérő tulajdonságok

A paraméter

Műszaki adatok

Hozzáférési mód

10/100 Mbps

Standard

IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, 100Base-FX;

Hullámhossz

Mulitmode:850 / 1310nm; Egyetlen-mód: 1310 / 1550nm (opció)

Távolság

Kategória-5 sodrott: 100m
Szál: multi-módban 50/125,62.5/125μm (a maximális távolsága akár 2 km vagy 5 km-re)
Fiber: egy-8/125,8.7/125,9/125,10/125μm mód (a maximális távolság legfeljebb 20 büntetésül-120 km-re)

Port

Egy RJ45 port:
Csatlakozó kategória-5/STP/UTP sodrott pár
Egy optikai port:
Multi--mód, kettős szál: SC vagy ST (50, 62,5/125μm)
Egyetlen mód, kettős szál: SC vagy FC (9/125μm)
Egyetlen mód egyetlen szál: SC vagy FC (9/125μm)

Konverziós eszközök

Média-konverziók, készlet-és-előre/cut

MAC-cím asztalra

1K

Szabad pufferhely

1MBit

Átfolyás-szabályozó

Teljes kétirányú: adatáramlás ellenőrzéssel;
Fél duplex: ellennyomás

Késleltetés

Tárolás és továbbítás: 9.6μs; vágott keresztül: 0.9μs

BER

andlt, 19-9

MTBF

100.000 óra

Jelző LED

PWR (tápegység); FX LINK/ACT (optikai kapcsolatot, intézkedés)
FDX (teljes duplex FX), TP LINK/ACT (sodrott pár link/akció)
TP 100 (100M átvitel arány-ból sodrott pár),
FX 100 (100M átviteli sebesség optikai)

Tápegység

Tekercs DC5V 1A (külső), AC220 0,5 / DC-48 (belső)

Erő fogyasztás

andlt, 2W

Üzemi hőmérséklet

-10 ~ 55ºC

Mûködési páratartalom

5%~90%

Hőmérséklet fenntartása

-40 ~ 70ºC

Páratartalom fenntartásában

5 % ~ 90 % nem kicsapódó

Méretek

71mm (W) * 94mm (D) * 26 mm (H) (külső tápegység)

Rendelési adatok

Modell

hullámhossz

Rost

TX-port

Részszálas módba

TX teljesítmény (dBm)

RX-Sen.
(dBm)

Távolság

FM-1100-02

850/1310nm

SC/ST

RJ-45

MM, Duplex

-22 -12

≤-30

2 km-re

FM-1100-L2

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

-15 -8

≤-37

20 km-re

FM-1100-L4

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

-8, -3

≤-37

40km

FM-1100-L6

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

-3-0

≤-37

60km

FM-1100-L8

1550nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

-8, -3

≤-40

80km

FM-1100-10

1550nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

-3-0

≤-40

100km

FM-1100-12

1550nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

0-3

≤-40

120km

FM-1101-L2A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-13 -8

≤-36

20 km-re

FM-1101-L2A

T1550/R1310

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-13 -8

≤-36

20 km-re

FM-1101-L4A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-8, -3

≤-36

40km

FM-1101-L4B

T1550/R1310

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-8, -3

≤-36

40km

FM-1101-L8A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, BI-DI

– 5 a -3

≤-36

80km

FM-1101-L8B

T1550/R1310

SC

RJ-45

SM, BI-DI

– 5 a -3

≤-36

80km

PDF
10-100M-média átalakító

Kihasználva a nagy tapasztalattal és szakértelemmel, IMRE is jól ismert, mint az egyik legnagyobb gyártók gyors ethernet a10-100 m-sfp-média átalakító és rost a réz, koax fiber optic átalakító részére-a kiváló minőség és alacsony ár termékeit és kiváló szolgáltatást. Kérjük, szabad-hoz vesz olcsó termékek gyártott-ban Kína, a gyár.

Hot Tags: gyors ethernet a10-100m-SFP-média átalakító és fiber coax fiber optic converter gyártók, réz gyári, gyártott-ban Kína, minőség, alacsony árak, olcsó
Kapcsolódó termékek
Lépjen kapcsolatba velünk
Imre optikai kommunikáció Co., Ltd.

Cím: JinDiDa ipari zóna, Pak Langkou ipar, Dalang Street, Longhua új District, Shenzhen, Kína

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mailben: 18818523155@163.com

Imre optikai kommunikáció Co., Ltd.
foottop