10G, 100G, 200G HZ Multi-mode-cwdm-mux-demux-module Multiplexer berendezések rendszer ár

10G, 100G, 200G HZ Multi-mode-cwdm-mux-demux-module Multiplexer berendezések rendszer ár

Sopofiber barátait durva hullámhossz osztály multiplexerek (Multi mód CWDM) bizonyítani, alacsony csillapítás és megbízható teljesítmény.

Function

Sopofiber barátait durva hullámhossz osztály multiplexerek (Multi mód CWDM) bizonyítani, alacsony csillapítás és megbízható teljesítmény. Ezek az eszközök mutatják, széles passbands és a magas elkülönítésű, így ideális a működése olcsó, hűtés nélküli lézerek. A szobákban legfeljebb 4, 8 vagy 16 alacsony szórású csatornák, ezzel lehetővé téve, nagy kapacitású, alacsony költségű termékekben a CATV és metro/hozzáférési piacokon.

Könnyen testreszabható, IMRE CWDM beállítható a csomagolás és a csatlakozó szabványos listájából.

Funkciók

• Lowinsertionloss

• lHigh csatorna-elkülönítés

• Alacsony polarizáció függő veszteség

• Kivételes megbízhatóság és a stabilitás

Alkalmazások

• Hozzáférési hálózatok

• Metro WDM rendszerek

• Vállalati hálózatok

Specifikáció

Cikk

Egység

Paraméterek

Jegyzetek

Hullámhossz-tartomány

nm

1260~1620

Csatorna központok (ITU vagy ITU + 1)

nm

1270/1290... 1610 vagy 1271/1291... 1611

Csatornák

CH

4

8

16

Passband

nm

≥ +/- 7

Passband lüktet

dB

≤ 0.5

Csatorna-csillapítás

dB

2.0

2.8

5.5

Nem kötelező kifejezett csillapítás

dB

1.8

2.6

5.0

Elszigeteltség (szomszédos csatorna)

dB

≥30

Elszigeteltség (nem egymás melletti csatorna)

dB

≥ 50

Polarizáció függő veszteség

dB

≤0.2

Polarizáció módot diszperziójának

PS

≤0.2

Directivity

dB

≥45

Visszirányú csillapítás

dB

≥40

Optikai teljesítmény kezelése

mW

≤ 500

Üzemi hőmérséklettartomány

0C

-5-70

Tárolási hőmérséklettartomány

0C

40-től + 85

Rost típusa

50/125 vagy 62,5/125 MMfiber

Csomag mérete (L x W x H)

mm

100 x 80 x 10

140 x 114 x 18

ABS

* Minden a leírások alapján az eszközök nélkül csatlakozó.

* Ezek a bejelentés nélkül módosítható.

Rendelési adatok

CWDM

X

XX

XX

X

X

XX

Csatorna térköz

Száma

Csatornák

1. csatorna

Rost típusa

Optikai hossza

In/Out csatlakozó

C = CWDM rács

04 = 4 csatornás

08 = 8 csatorna

16 = 16 csatornás

18 = 18 csatorna

N = N-csatornás

27 = 1270nm

……

47 = 1470nm

49 = 1490nm

……

61 = 1610nm

SS = speciális

1 = csupasz rost

2 = 900um

laza cső

3 = 2mmCable

4 = 3mmCable

1 = 1 m

2 = 2 m

S = megadása

0 = nincs

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

S = megadása


Kihasználva a nagy tapasztalattal és szakértelemmel, IMRE is jól ismert, mint az egyik legnagyobb gyártó a 10 g, 100 g, 200 g hz multi-mode-cwdm-mux-demux-module multiplexer berendezések rendszer ára a kiváló minőség és alacsony ár termékeit és kiváló szolgáltatást. Kérjük, szabad-hoz vesz olcsó termékek gyártott-ban Kína, a gyár.

Hot Tags: 10g, 100g, 200g hz multi-mode-cwdm-mux-demux-module multiplexer rendszer ár készülékgyártók, gyári, gyártott-ban Kína, minőség, alacsony árak, olcsó
Kapcsolódó termékek
Lépjen kapcsolatba velünk
Imre optikai kommunikáció Co., Ltd.

Cím: JinDiDa ipari zóna, Pak Langkou ipar, Dalang Street, Longhua új District, Shenzhen, Kína

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mailben: 18818523155@163.com

Imre optikai kommunikáció Co., Ltd.
foottop