10G, 100G, 200G HZ 1 x 2-cwdm-single-komponens 80km-SFP-1080-cxx-SFP-10-cwdm optikai-transc hálózat

10G, 100G, 200G HZ 1 x 2-cwdm-single-komponens 80km-SFP-1080-cxx-SFP-10-cwdm optikai-transc hálózat

Termék leírása az SFP-1080-Cxx egy CWDM 10G SFP + optikai elem. Érhető el az összes 8 "fő" CWDM csatorna 1471nm hoz 1611nm hullámhossz

Function

Termék leírása

Az SFP-1080-Cxx egy CWDM 10G SFP + optikai elem. Az összes elérhető 8 andquot; mainandquot; CWDM csatorna 1471nm, a 1611nm hullámhosszon.
Az adó eddig sebességét a Ethernet, SONET, SDH vagy száloptikai hálózatok minden 10G támogatja.
SFP-1080-Cxx az általános cikkszám, képviselő két számjegy, amelyek meghatározzák a wavelegth használt kombinációja xx.
Például az SFP-1080-C47 futás 1471nm hullámhossz CWDM SFP + adó.
Vannak még rendelkezésre álló CWDM néhány CWDM csatorna 1470nm tartományban a 1270-ben 10G adó-vevők. Ezek a modulok szűkös, és csak akkor áll rendelkezésre, de
a Speciális rendelés. Pleasecontact usand, érdeklődjön a rendelkezésre álló ilyen modellek.
Különböző 10 g tesztelt és nem talált kompatibilis Ethernet-kapcsolókat a Cisco, a Juniper, a Force10, Edge-Core és más gyártók.
SFP-1080-Cxx 10G SFP + CWDM 80 Km adó-vevő-specifikációk
Forma tényezőSFP
Sebesség10,3 Gb/s 9,95
Optikai csatlakozókettős LC
Működési távolság80 km
Teljesítményegyetlen 3.3V
MegfelelőségMSA SFF-8431, RoHS
Működési módCWDM ITU csatorna
Rost típusaSingle-mode 9/125um
HullámhosszCWDM ITU rács (1471 ~ 1611nm)
Digitális diagnosztikaiIgen (SFF-8472 kompatibilis)

Sopofiber'sCoarse hullámhossz osztásos multiplexer (CWDM) használ a vékony bevonat-technológia és a szabadalmaztatott design-flux-fém kötés a mikro optika csomagolás. Ez provideslow csillapítás, nagy csatorna-elkülönítés, széles hágó band, alacsony hőmérsékletű érzékenység és epoxi ingyenes optikai út.

Funkciók

• Alacsony illesztési veszteség

• Széles pass band

• Magas csatorna-elkülönítés

• Magas stabilitás és megbízhatóság

• Epoxi-mentes optikai úton

Alkalmazások

• Line Monitoring

• WDM hálózat

• Telekommunikáció

• Mobil alkalmazás

• Üvegszálas optikai erősítő

• Kitűnőség hálózat

Értékmérő tulajdonságok

A paraméter

Specifikáció

Csatorna hullámhossz (nm)

1260 ~ 1620

Center hullámhossz pontosságot (nm)

±0.5

Csatorna térköz (nm)

20

Passband csatorna (@-0.5dB sávszélesség (nm)

andgt, 13

Pass csatorna-csillapítás (dB)

≤0.6

Reflection Channel csillapítás (dB)

≤0.4

Gyűrűző csatorna (dB)

andlt, 0,3

Elszigeteltség (dB)

Szomszédos

andgt; 30

Nem szomszédos

andgt, 40

Inertion veszteség hőmérséklet érzékenység (dB/℃)

andlt, 0,005

Hullámhossz hőmérséklet változó (nm/℃)

andlt, pontosan 0,002

Polarizáció függő csillapítás (dB)

andlt, 0,1

Polarizáció módot diszperziójának

andlt, 0,1

Directivity (dB)

andgt, 50

Vissza a Loss(dB)

andgt; 45

Maximális teljesítmény kezelése (mW)

300

Opterating hőmérséklet (℃)

-25~+75

Tárolási hőmérséklet (℃)

-40~85

Csomag méret (mm)

Φ5.5x34 (L38 900um laza cső)

Műszaki adatok előzetes értesítés nélkül változhatnak.

Fenti specifikáció olyan eszközhöz csatlakozó nélkül.

Rendelési adatok

CWDM

X

XX

X

X

XX

Csatorna térköz

Pass csatorna

Rost típusa

Optikai hossza

In/Out csatlakozó

C = CWDM rács

04 = 4 csatornás

08 = 8 csatorna

16 = 16 csatornás

18 = 18 csatorna

N = N-csatornás

1 = csupasz rost

2 = 900um

laza cső

1 = 1 m

2 = 2 m

0 = nincs

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC


Leírás
Durva hullámhossz osztásos multiplexer (CWDM) használ a vékony bevonat-technológia és a szabadalmaztatott design-flux-fém kötés a mikro optika csomagolás. Ez provideslow csillapítás, nagy csatorna-elkülönítés, széles hágó band, alacsony hőmérsékletű érzékenység és epoxi ingyenes optikai út.

Értékmérő tulajdonságok

A paraméter

Specifikáció

Csatorna hullámhossz (nm)

1260 ~ 1620

Center hullámhossz pontosságot (nm)

±0.5

Csatorna térköz (nm)

20

Passband csatorna (@-0.5dB sávszélesség (nm)

andgt, 13

Pass csatorna-csillapítás (dB)

≤0.6

Reflection Channel csillapítás (dB)

≤0.4

Gyűrűző csatorna (dB)

andlt, 0,3

Elszigeteltség (dB)

Szomszédos

andgt; 30

Nem szomszédos

andgt, 40

Inertion veszteség hőmérséklet érzékenység (dB/℃)

andlt, 0,005

Hullámhossz hőmérséklet változó (nm/℃)

andlt, pontosan 0,002

Polarizáció függő csillapítás (dB)

andlt, 0,1

Polarizáció módot diszperziójának

andlt, 0,1

Directivity (dB)

andgt, 50

Visszirányú csillapítás (dB)

andgt; 45

Maximális teljesítmény kezelése (mW)

300

Opterating hőmérséklet (℃)

-25~+75

Tárolási hőmérséklet (℃)

-40~85

Csomag méret (mm)

Φ5.5x34 (L38 900um laza cső)

Műszaki adatok előzetes értesítés nélkül változhatnak.

Fenti specifikáció olyan eszközhöz csatlakozó nélkül.

Rendelési adatok

CWDM

X

XX

X

X

XX

Csatorna térköz

Pass csatorna

Rost típusa

Optikai hossza

In/Out csatlakozó

C = CWDM rács

04 = 4 csatornás
08 = 8 csatorna
16 = 16 csatornás
18 = 18 csatorna
N = N-csatornás

1 = csupasz rost
2 = 900um laza cső

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = nincs
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC

PDF
1 x 2 CWDM egyetlen komponens (3 kikötő)

Kihasználva a nagy tapasztalattal és szakértelemmel, IMRE is jól ismert, mint az egyik legnagyobb gyártó a 10 g, 100 g, 200 g hz 1 x 2-cwdm-single-komponens 80km-sfp-1080-cxx-sfp-10-cwdm optikai-transc hálózat részére a kiváló minőség és alacsony ár termékeit és kiváló szolgáltatást. Kérjük, szabad-hoz vesz olcsó termékek gyártott-ban Kína, a gyár.

Hot Tags: 10g, 100g, 200g hz 1 x 2-cwdm-single-komponens 80km-SFP-1080-cxx-SFP-10-cwdm optikai-transc hálózati gyártók, Kínában, gyári minőség, alacsony árak, olcsó
Kapcsolódó termékek
Lépjen kapcsolatba velünk
Imre optikai kommunikáció Co., Ltd.

Cím: JinDiDa ipari zóna, Pak Langkou ipar, Dalang Street, Longhua új District, Shenzhen, Kína

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mailben: 18818523155@163.com

Imre optikai kommunikáció Co., Ltd.
foottop