100G, 200 G HZ DWDM-Drop modul Multiplexer SFP Lrm berendezések

100G, 200 G HZ DWDM-Drop modul Multiplexer SFP Lrm berendezések

Leírás 100GHz 200GHz DWDM optikai minden csepp Multiplexer hasznosítja, vékony bevonat technológia és a szabadalmaztatott design

Function


Leírás
100GHz 200GHz DWDM optikai minden csepp Multiplexer hasznosítja vékony film bevonatolási technológia és a szabadalmaztatott design-flux-fém kötés a mikro optika csomagolás eléréséhez optikai hozzáadása, vagy csepp egy ITU hullámhosszon. ITU csatorna center hullámhossz, alacsony illesztési veszteség, magas csatorna-elkülönítés, széles hágó band, alacsony hőmérsékletű érzékenység és epoxi ingyenes fényúttal biztosít. Távközlési hálózat hozzáadása hullámhossz és vidd is használható.
Funkciók
• Alacsony illesztési veszteség
• Széles pass band
• Magas csatorna-elkülönítés
• Magas stabilitás és megbízhatóság
• Epoxi-mentes optikai úton
Alkalmazások
• Csatorna hozzáadása/csepp
• DWDM hálózat
• Hullámhossz Útválasztás
• Üvegszálas optikai erősítő
• CATV fiberoptic rendszer

Értékmérő tulajdonságok

A paraméter

MUX/DEMUX

Csatorna hullámhossz (nm)

ITU rács

Center hullámhossz pontosságot (nm)

±0.5

±0.1

Csatorna térköz (nm)

100

200

Passband csatorna (@-0.5dB sávszélesség (nm)

andgt, 0,22

andgt; 0,5

Pass csatorna-csillapítás (dB)

≤1.0

≤0.9

Reflection Channel csillapítás (dB)

≤0.6

≤0.6

Gyűrűző csatorna (dB)

andlt, 0,3

Elszigeteltség (dB)

Szomszédos

andgt; 30

Nem szomszédos

andgt, 40

Inertion veszteség hőmérséklet érzékenység (dB/℃)

andlt, 0,005

Hullámhossz hőmérséklet változó (nm/℃)

andlt, pontosan 0,002

Polarizáció függő csillapítás (dB)

andlt, 0,1

Polarizáció módot diszperziójának

andlt, 0,1

Directivity (dB)

andgt, 50

Visszirányú csillapítás (dB)

andgt; 45

Maximális teljesítmény kezelése (mW)

500

Opterating hőmérséklet (℃)

-10~+75

Tárolási hőmérséklet (℃)

-40~85

Csomag méret (mm)

Φ5.5x34 (L38 900um laza cső)

Műszaki adatok előzetes értesítés nélkül változhatnak.

Fenti specifikáció olyan eszközhöz csatlakozó nélkül.

Rendelési adatok

DWDM

X

XX

X

X

XX

ITU

Pass csatorna

Rost típusa

Optikai hossza

In/Out csatlakozó

1 = 100 G
2 = 200 G

01 = Ch01
02 = Ch02
……
60 = Ch60

1 = csupasz rost
2 = 900um laza cső

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = nincs
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC

PDF
100G, 200 G DWDM optikai hozzá csepp Multiplexer(1x2)

Kihasználva a nagy tapasztalattal és szakértelemmel, IMRE is jól ismert, mint az egyik legnagyobb gyártó a 100 g, 200 g hz dwdm-drop modul multiplexer sfp lrm berendezés a kiváló minőség és alacsony ár termékeit és kiváló szolgáltatást. Kérjük, szabad-hoz vesz olcsó termékek gyártott-ban Kína, a gyár.

Hot Tags: 100g, 200g hz DWDM hozzá-drop modul multiplexer SFP lrm berendezések gyártói, gyári, gyártott-ban Kína, minőség, alacsony árak, olcsó
Kapcsolódó termékek
Lépjen kapcsolatba velünk
Imre optikai kommunikáció Co., Ltd.

Cím: JinDiDa ipari zóna, Pak Langkou ipar, Dalang Street, Longhua új District, Shenzhen, Kína

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mailben: 18818523155@163.com

Imre optikai kommunikáció Co., Ltd.
foottop